Başarılar

  • 14 Mart Tıp Haftası '' Doktor ve Sağlık'' Konulu Resim Yarışması / Mansiyon Ödülü / Mart 2017
  • Uluslararası Çocuk Resim Yarışması/ İlçe İkinciliği / Şubat 2017
  • Tenis Federasyonu Tenis Turnuvası /  2 Altın Madalya, 3 Gümüş Madalya / Şubat 2017
  • Ataşehir Milli Eğitim Müdürlüğü Okullar Arası Basketbol Turnuvası / Üçüncülük Ödülü / Şubat 2017
  • Uluslararası Ahmet Yeşil Resim Yarışması / Birincilik Ödülü / Haziran 2016
  • Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tenis Turnuvası / Birincilik, İkincilik, Üçüncülük Ödülü / Mayıs 2016
  • Memorial Hastanesi Resim Yarışması / Mansiyon Ödülü / Mayıs 2016
  • Emek ve Dayanışma Resim Yarışması /  İkincilik ödülü / Mayıs 2016
  • İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları Güzel Sanatlar Lisesi Resim Yarışması / Mansiyon Ödülü / Nisan 2016
  • Ataşehir Kaymakamlık Kupası Tenisi Turnuvası / Birincilik Ödülü / Nisan 2016
  • Cervantes Enstitüsü Ülke Maket Yarışması / Mansiyon, İkincilik, Birincilik Ödülü / Şubat 2016
  • Ataşehir Satranç Merkezi Bireysel Satranç Turnuvası / 1 Birincilik, 3 İkincilik ve 2 Üçüncülük Ödülü / Ocak 2016
  • Çevre Koleji Dubbing (Dublaj) Yarışması / Üçüncülük Ödülü / Ocak 2016
  • Ataşehir Gençlik Spor ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hentbol Turnuvası / İkincilik Kupası / Aralık 2015
  • Ataşehir Atletizm Kros Yarışması / 3 Altın, 1 Gümüş ve 2 Bronz Madalya / Aralık 2015
  • 37. Vodafone İstanbul Maratonu Resim Yarışması / 1 Birincilik Ödülü / Kasım 2015
  • Ataşehir Satranç Merkezi Cumhuriyet Turnuvası / Birincilik Ödülü / Ekim 2015
  • Bic Kids Türkiye Ulusal Resim Yarışması / Jüri Özel Ödülü / Haziran 2015
  • Ataşehir Okullar Arası Yüzme Yarışları / 3 Altın, 4 Gümüş ve 9 Bronz Madalya / Mayıs 2015
  • Ataşehir Belediyesi Çevre Şöleni Geleneksel Maket Yarışması / Özel Ödül / Mayıs 2015
  • Ataşehir Okullar Arası Tenis Turnuvası / 2 Şampiyonluk, 1 İkincilik / Mayıs 2015
  • 10. Ulusal – Uluslararası Fair Play Karikatür Yarışması / Fair Play Özel Ödülü / Mayıs 2015
  • Yaratıcı Çocuklar Derneği ve Aydın Doğan Vakfı Türkiye Okullar Arası Karikatür Yarışması / Mansiyon Ödülü / Nisan 2015
  • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Karikatür Yarışması / Özel Ödülü / Nisan 2015
  • Ataşehir Okullar Arası Satranç Turnuvası / Takım Halinde İkincilik ve 1 Bireysel Kategori İkincilik Kupası / Nisan 2015
  • Ataşehir Okullar Arası Masa Tenisi Turnuvası / İlkokul ve Ortaokul Takım Birincilikleri / Mart 2015
  • Ataşehir Okullar Arası Hentbol Müsabakaları / Küçük Erkekler Şampiyonluğu / Şubat 2015
  • TEOG Birinci Basamak Sınavları / 2 Türkiye Birinciliği / Ocak 2015
  • Okulistik Sınavı / Ataşehir Birinciliği ve Türkiye Üçüncülüğü / Kasım 2014
  • Ataşehir Okullar Arası Hentbol Müsabakaları / Yıldız Erkekler Üçüncülük Kupası / Mart 2014
  • Ataşehir Okullar Arası Yüzme Yarışları / Küçükler Birincilik Kupası / Mart 2014